Apie mus

nuotrauka
Apie mus

Vilniuje, Parko gatvėje Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės teritorijoje, žaliame ir ramiame parke yra įsikūrę senelių namai „SEVILIS“. Juose prieglobstį randa įvairių tautybių pagyvenę senjorai, kuriems reikalinga globa ir slauga.

Senelių namai „SEVILIS“ veiklą vykdo nuo 2007 metų lapkričio mėnesio. Tai – viešoji globos įstaiga, besivadovaujanti krikščioniškosios artimo meilės principu. Senelių namuose teikiamos ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos bei slaugos paslaugos.

Senelių namuose yra 22 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 62 gyventojai. Kambariai yra dviviečiai ir triviečiai. Kiekviename kambaryje yra įrengtas tualetas ir dušo kabina.

Senelius aptarnauja kvalifikuoti specialistai: gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, individualiosios priežiūros darbuotojai, kurie pasiruošę visą parą padėti seneliams. 

Darnus senelių namų „SEVILIS“ kolektyvas rūpinasi gyventojų fizine ir dvasine sveikata. Užimtumo specialistai organizuoja laisvalaikį, renginius ir koncertus. Globos namuose švenčiamos įvairios religinės ir tradicinės šventės, minimi senjorų gimtadieniai. Užimtumo specialistai lavina piešimo, dainavimo, mezgimo, karpymo įgūdžius.

Socialiniai darbuotojai bendrauja su gyventojais, ugdo jų socialinius įgūdžius, veda muzikos, šviesų, kvapų, spalvų terapijas. Siekia sukurti saugią ir jaukią namų aplinką. 

Informuojame, jog nuo 2023 m. sausio 01 d. vieno mėnesio paslaugų kaina senelių namuose „SEVILIS“  1290,00 eurų.

Lankymo tvarka

Gerbiami senelių namų gyventojų giminaičiai ir lankytojai!

Nuo 2022 m. gegužės mėn. 01 d. gyventojų lankymas senelių namuose nėra ribojamas, tačiau siekiant valdyti lankytojų srautus būtina išankstinė
registracija tel. +370 639 77448. 

Saugokime vieni kitus! 

X